Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shampo Anti-Zbokth me Xhinxher

Për flokë me zbokth

Shampo Anti-Zbokth me Xhinxher

E perdor prej 1 viti dhe skam me zbokth… e kombinoj me serumin dhe me scrubin kur kam acarim te lekures se kokes.

Ardi G.

1,190L

Thuaji “mirëupafshim”  shpatullave si stuhi e dëborës dhe “përshëndetje” flokëve që ndihen seriozisht të rrëshqitshëm. Shampo jonë më e shitur  kundër zbokthit tani është më e fuqishme se kurrë.

Vegan dhe i bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin esencial të xhenxhefilit, lëvoren e thuprës dhe ekstraktet e lëvores së bardhë të shelgut, shampoja jonë ndihmon në pastrimin e zbokthit, lë të thatë lëkurën e kokës me kruajtje duke e qetësuar dhe ribalancuar.

E prodhuar me proteina mëndafshi Vegan, përdorni këtë produkt me aromë të këndshme të xhenxhefilit si pjesë e rutinës tuaj me 3 hapa të Xhenxhefilit për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë dhe për të lënë lëkurën e thatë të lëkurës, të ndjerë të ushqyer, më të lumtur dhe më të shëndetshëm.

Shampo jonë kundër zbokthit vjen edhe në shishe të bëra me 100% plastikë të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Panairit të Komunitetit të mbledhur në rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj.

*Rezultati arrihet kur përdoret si një rutinë e plotë  shampo, balsami dhe serum. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

  • Shampo kundër zbokthit
  • E përkryer për lëkurën e kokës të thatë
  • Qeteson lekuren e thate dhe kruajtjet
  • Bërë me 90% përbërës me origjinë natyrore
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Piroctone Olamine, Natrium Chloride, Acid Citric, Panthenol, Benzoate Natriumi, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Sodium Gluconate, Dimethicone Propyl Pinexineraline, Pydine, Acidium Pete, GPP , Salicilati i natriumit, Ekstrakti i lëvores Salix Alba/Salix Alba (Shelg) Ekstrakti i lëvores, Parfum/Aromë, Linalool, Limonene, Betula Alba Bark Extract, Zingiber Officinale Root Oil/Zingiber Officinale (Xhenxhefil) Vaji i Rrënjës, Citronellol, Citral, Alkooli Isopropyl, Alkooli Benzil, sr-Spider Polypeptide-1, 1,2- Hexanediol, Caprylyl Glycol.

  1. Lagni flokët tuaj.
  2. Masazhoni butësisht në një lugë shampo me madhësi arre.
  3. Punoni në një shkumë nga rrënja në majë.
  4. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni me Kondicionerin tonë të Ginger Scalp Care.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Shpetimi im!

E perdor prej 1 viti dhe skam me zbokth… e kombinoj me serumin dhe me scrubin kur kam acarim te lekures se kokes.

Ardi G.