Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shampo Shea Riparim Intensiv

Për flokë të thatë

Shampo Shea Riparim Intensiv

S'ka ende vlerësim

Vegan

450L

Shampoja jonë Shea Intense Repair Shampoo është e pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, punuar me dorë nga gratë që kanë përdorur gjalpë shea për të ushqyer intensivisht flokët e thatë për breza. Kjo formulë e butë e pastrimit nuk do t’i lërë flokët tuaj të ndjehen të zhveshura nga hidratimi dhe është perfekte për flokë të thatë që janë të prirur të dëmtohen. Trajtojini flokët tuaj me këtë paketim mirësie me arra shea për të shijuar flokët që duken më të shëndetshme dhe ndihen të rigjeneruara.

  • Për flokë të thatë, të prirur për të dëmtuar
  • I lë flokët të ndjehen të ushqyer intensivisht dhe të rigjeneruar *
  • Flokët duken më të shëndetshme dhe më pak të elektrizuara *
  • Redukton këputjen e flokëve **
  • Aromë me arrore dhe teksturë e pasur
  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana
    100% vegane
  • * Bazuar në provën in-vitro të 103 grave me Shampo, Kondicioner dhe Maskë për Flokë për Riparimin e Pasurisë së Shea.
  • ** Bazuar në testimin in-vitro me Shampo, Balsamin dhe Maskën për Flokë Shea Butter Richly Replenishing.

Ujë, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside, Klorur natriumi, Natriumi Lauroyl Sarcosinate, Hidroksid Natriumi, Akrilatet / C10-30 Alkil Akrilit Crosspolimer, Acid Citrik, Phenoksiezano-polikolitoz, Phenoksitensole, 2 Kaprati, Parfum / Aroma, Stireni / Akrilates Copolymer, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycol Distearate, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii), Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Linalool, Glyceryl Oleate Glyceryl Stearate, Kumarin, Acid Benzoik, Tetrasodium EDTA, CI 19140 / Yellow 5, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

1. Masazhojeni në flokë të lagur.
2. Shpëlajeni tërësisht dhe riaplikojeni sipas nevojës.
3. Përdoreni me Balsamin dhe Maskën për Flokë Shea Butter Richly Replenishing për rezultate optimale.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim