Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Skin Defence Multi- Protection Light Essence SPF 50 PA +++

SPF 50 PA

Skin Defence Multi- Protection Light Essence SPF 50 PA +++

Eshte kremi kunder diellit me i mire qe kam përdorur! Ka nje arome te mire, perthithet shpejt dhe nuk le njolla.

Eristina A.

Çmimi origjinal qe: 2,950L.Çmimi i tanishëm është: 2,220L.

Takoni esencialin tuaj të ri të përditshëm – na premtoni se nuk do të dilni nga shtëpia pa të.

Esenca jonë e re e dritës me shumë mbrojtje të lëkurës është një formulë ultra e lehtë, hidratuese që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj me mbrojtje SPF 50 PA . Kjo formule përdor filtra UVA/UVB me spektër të gjerë të optimizuar me zgjuarsi për të ndihmuar në mbrojtjen e përditshme nga rrezet e dëmshme UV, si dhe duke ndihmuar në mbrojtjen nga ndotja e brendshme dhe e jashtme.

Formula me përthithje të shpejtë duket e padukshme, ndjehet e rehatshme në lëkurë. Është jo i yndyrshëm, nuk lë një shkëlqim të bardhë dhe nuk kalon në pjesën e sipërme. Lëkura thjesht mbetet me shkëlqim, më e njëtrajtshme dhe e gatshme për grim (nëse kjo është gjëja juaj).

  • Hidratant pa peshë, që përthithet shpejt
  • SPF 50 PA me mbrojtje nga ndotja e brendshme dhe e jashtme
  • Mbrojtje UVA/UVB
  • Perfundim i padukshëm
  • Nuk i jep lëkurës ndjesi ngjitëse ose të yndyrshme
  • Shkëlqyeshëm nën grim
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Jokomedogjene

Aqua/Water/Eau, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylene Glycol, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Salicylate, PEG-100 Stearate, Glycerin, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano]/Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Dimethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Caprylyl Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Decyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Linalool, Propylene Glycol, Citric Acid, BHT, Limonene, Citronellol, Sodium Hydroxide.

1. Hidhni një sasi të madhe në gishta dhe masazhoni butësisht në fytyrë dhe qafë derisa të përthithet. Shmangni zonën e syve, por përveç kësaj, sigurohuni që të mos humbisni asnjë pjesë.
2. Përdoreni çdo mëngjes në fund të regjimit tuaj ditor, përpara se të aplikoni grimin.
3. Seriozisht – çdo mëngjes. Premtim?

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Perthithet shpejte

Eshte kremi kunder diellit me i mire qe kam përdorur! Ka nje arome te mire, perthithet shpejt dhe nuk le njolla.

Eristina A.

Fiks ajo qe me duhej!

Eshte shume e lehte ne lekure dhe kur e aplikoj nuk me ben me vaj ose yndyre. Kisha kohe qe doja nje krem me teksture te holle dhe te lehte. Versioni i kaluar gjithashtu me pelqente.

Entela M.