Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Balm Relaksues Para Gjumit me Livando & Vetiver – Sleep

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

Balm Relaksues Para Gjumit me Livando & Vetiver – Sleep

S'ka ende vlerësim

VEGAN

1,790L

Dhuroni pak dashuri pjesëve të thata përpara se të futeni në PJ-të tuaja dhe midis çarçafëve me balsamin tonë hidratues shumë-përdorimësh para gjumit.

Masazhoni balsamin tonë aromatik, me aromë florale në lëkurën tuaj. Ju ndihmon të merrni kohë për t’u qetësuar para gjumit dhe ndihmon për ta bërë rutinën tuaj para gjumit më relaksuese. Ai gjithashtu e lë trupin tuaj të ndjehet i butë dhe ndihmon në zbutjen e lëkurës së thatë me hidratim.

Balsami ynë vegan është bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj esencial vetiver 100% natyral dhe biodegradues* nga Madagaskari, vaj ulliri organik i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia dhe Tregtia e Drejtë e Komunitetit gjalpë shea nga Ghana.

Ai vjen gjithashtu në një kallaj alumini të riciklueshëm**, në mënyrë që të mund të doni gjumin tuaj dhe planetin tuaj të bukur

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin.

  • Balsam hidratues me shumë qëllime
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ndihmoni që koha e gjumit të jetë më relaksuese
  • Ndihmoni në zbutjen e lëkurës së thatë me hidratim
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Triticum Vulgare Germ Oil/Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Tribehenin, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Silica, Parfum/Fragrance, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Linalool, Coumarin, Limonene, Geraniol, Citric Acid.

  1. Masazhojeni lëkurën e thatë para gjumit. Mbani mend – pak nevojitet për të pasur efekt.
  2. Për ta bërë rutinën tuaj të gjumit edhe më relaksuese, lyeni përzierjen tonë të vajit esencial të gjumit edhe në pikat e pulsit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim