Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Esencial Livando & Vetiver – Sleep

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Vaj Esencial Livando & Vetiver – Sleep

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,590L.Çmimi i tanishëm është: 1,290L.

Qetësoni mendjen tuaj para se të shkoni në shtrat me vajin aromatik Lavender & Vetiver nga Koleksioni Sleep.

Aplikoni disa pika në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma e butë do t’ju ndihmojë të relaksoheni dhe të ndiheni më mirë. Nëse e përdorni si pjesë të modalitetit të gjumit me 4 hapa *, ju ndihmon të bini në gjumë 1,8 herë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit, në mënyrë që të zgjoheni më të freskët. Gjithashtu mund ta aplikoni në çdo moment të ditës për t’u qetësuar kur jeni të tensionuar.

Bërë me 100% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% natyral dhe të biodegradueshëm ** vaj esencial livando nga Franca, vaj natyral dhe i biodegradueshëm ** vetiver nga Madagaskari, vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit Comumity Fair Trade, dhe vaj bajame .

Shishja, përveç kapakut dhe valvulës, është prej xhami dhe është e riciklueshme.

* Modaliteti i provuar me 4 hapa që ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të flini më mirë. Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit të dushit dhe më pas aplikoni një krem ​​për trupin. Spërkateni jastëkun tuaj me llak jastëku. Aplikoni vajin esencial në pikat e pulsit.

** Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Vaj aromatik
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit
  • E vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit
  • 100% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Prunus Amygdalus Dulcis Oil / Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Lavandula Angustifolia Oil / Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Salvia Sclarea Extract / Salvia Sclarea (Clary) Extract, Vetiveria Globulus Oil Euolus (Eucalyptus) Leaf Oil, Juniperus Virginiana Oil, Lavandula Hybrida Extract, Pogostemon Cablin Leaf Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Limonene, Geraniol, Coumarin, Isoeugenol.

  1. Mund ta ndjeni aromën direkt nga shishja ose të aplikoni disa pika në pikat e pulsit.
  2. Mund të shtoni disa pika në banjën tuaj ose në një tas për t’i vendosur në banjë ndërsa bëni dush për të shijuar aromën relaksuese.
  3. Merrni frymë thellë, shijoni ndjenjën dhe relaksohuni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim