Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set për Dhuratë Sweet Dreams Sleep Discovery

SET DHURATE

Set për Dhuratë Sweet Dreams Sleep Discovery

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,390L

Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant të gjumit nga sfera Wellness. Në të kemi kombinuar një balsam trupi dhe vaj aromatik nga sfera Sleep, të cilat do t’ju ndihmojnë të qetësoni mendjen dhe të shijoni një pushim relaksues dhe gjumë cilësor.

Aplikoni disa pika vaj aromatik në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma e butë do t’ju ndihmojë të relaksoheni dhe të ndiheni më mirë. Krijuar me 100% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues* vetiver nga Madagaskari dhe vaj bajame.

Hidratoni lëkurën dhe qetësoni mendjen para gjumit me balsamin Bedtime Lavender & Vetiver. Masazhojeni në lëkurë me lëvizje rrethore. Kjo do t’ju bëjë të relaksoheni para gjumit. Kremi nuk yndyros dhe nuk ngjit, zbut lëkurën dhe e ushqen atë. Krijuar me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj vetiver natyral dhe të biodegradueshëm* nga Madagaskari, vaj ulliri organik nga Italia dhe vaj Shea nga Gana, i nxjerrë në kuadër të programit Comumity Fair Trade.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301.

  • Balsam trupi para gjumit 30 gr.
  • Vaj aromatik Sleep 9 ml.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim