Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Stick Hidratues, Balancues, Freskues

HIDRATUES

Tea Tree – Stick Hidratues, Balancues, Freskues

S'ka ende vlerësim

LIMITED EDITION

Çmimi origjinal qe: 1,690L.Çmimi i tanishëm është: 850L.

Rifresko lëkurën problematike me një aplikim dhe jetoni të sigurt çdo ditë.

Ky shkop i përshtatshëm shumëfunksional e bën lëkurën më të pastër, mat dhe të hidratuar. Tekstura e fortë shkrihet kur aplikohet në fytyrë dhe formula ftohëse përthithet në sekonda, duke qetësuar lëkurën. Mund të përdoret në çdo kohë të ditës, është i përshtatshëm për udhëtime dhe është i përshtatshëm si bazë për grim.

Ai përmban 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të pemës së çajit të nxjerrë nga Kenia nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, si dhe acid salicilik me origjinë natyrale.

Shkop multifunksional i fytyrës
I përshtatshëm për lëkurë problematike dhe të ndjeshme
Hidraton lëkurën
Ftohet dhe freskon
Mattifikon dhe balancon
95% përbërës me origjinë natyrale
Vegane

Ujë / Ujë / Ujë, Butilen Glikol, Stearat Natriumi, Ujë Hamamelis Virginiana / Hamamelis Virginiana (Lajthë shtrigash) Ujë, Glicerinë, PEG-40 Vaj Ricini i Hidrogjenuar, Trideceth-9, Fenoksietanol, Alkool benzil, Amonium Acryloyllicelice, Glicerinë Metalike Vaj i gjetheve Alternifolia / Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Vaj i gjetheve, Ekstrakt i lëvores Salix Alba / Ekstrakt i lëvores Salix Alba (Willow), Propylen Glycol, Sodium Hyaluronate, Acid stearik, Ekstrakt i farës Esculenta lente / Lens Esculenta Seilnaol, Ekstrakti Etilheksilglicerinë, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii, Tocopherol, CI 15985 / Verdha 6, CI 42090 / Blu 1.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim