Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Seaweed – Toner Balancues

Seaweed – Toner Balancues

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,190L

Ribalanconi dhe ringjallni lëkurën tuaj me këtë toner harmonizues, pa alkool. Ai do të pastrojë butësisht papastërtitë duke targetuar lëkurën e kombinuar, për të pastruar dhe rifreskuar.

  • I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar / të yndyrshme
  • Alga deti të pasura me minerale nga Roaring Water Bay, Irlandë
  • Pa alkool
  • Ekstrakt algash dhe kastraveci
  • Pastërti dhe purifikim

Ujë, Vaj i hidrogjenuar Recini, PEG-40, Trideceth-9, Fenoksietanol, Glicerinë, Metilparaben, Parfum, Propilen Glikol, Disodium EDTA, Butilparaben, Etilparaben, Mentol, Propilparaben, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Salicilat Benzili, Alkool Benzili, Ekstrakt Frutash Cucumis Sativus, Acid Citrik, Sorbat Kaliumi.

Aplikojeni në fytyrë pas larjes, duke përdorur një tampon pambuku.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim