Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskara Turn It Up

MASKARË ME VOLUM TË NDËRTUESHËM

Maskara Turn It Up

S'ka ende vlerësim

QËNDRON GJATË

1,950L

Rrite volumin! Sepse kur ndiheni të egër, kjo bojë për vetulla e plotë i bën qerpikët tuaj të qëndrojnë në vëmendje. Me një formulë të lehtë dhe të rehatshme të pasuruar me vaj kokosi të virgjër organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Samoa, ju merrni përfitimet e një bojë për vetulla të rëndë pa ndjesinë e ngjitjes.

Një bojë për vetulla e vërtetë ‘për të rritur vëllimin’, furça në formën e orës së rërës siguron volum me ndikim të menjëhershëm dhe kaçurrela nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm për një pamje dramatike dhe të qëndrueshme, pa asnjë rrëmujë apo shqetësim.
Turn It Up qëndron në vend kur ju nevojitet pa u transferuar ose zbehur, por gjithsesi shkrihet lehtësisht kur jeni gati të hiqni grimin.

Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne provuam dhe testuam Rimelin tonë në një panel të ndryshëm prej gjashtë tonesh të shkallës Fitzpatrick në 107 persona nga gjinitë dhe grupmoshat e ndryshme, dhe me tone të ndryshme lëkure dhe lloje të ndryshme lëkure, për t’u siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 84% pajtohen që qerpikët duken menjëherë më të trashë dhe më volum
 • 81% pajtohen që bojë për vetulla nuk shkrihet gjatë gjithë ditës
 • 93% pajtohen që maskara ndihet e butë me qerpikët

Paketa jonë është përmirësuar gjithashtu, duke ardhur në një paketë të re dhe të përmirësuar me pamje alumini*.

* Paketimi nuk mund të riciklohet për shkak të përzierjes së materialeve.

 • Shton vëllim të ndërtueshëm në qerpikët
 • Qerpikët duken të ngritur, të përdredhur dhe më të përcaktuar
 • I jep ngjyrë të zezë intensive qerpikëve
 • Nuk shkrihet gjatë gjithë ditës
 • 89% përbërës me origjinë natyrale me vaj kokosi të virgjër CFT nga Samoa
 • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane
 • Zgjat gjithë ditën
 • I testuar oftalmologjikisht dhe i përshtatshëm për sy të ndjeshëm

Aqua/Water/Eau, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Synthetic Wax, Stearic Acid, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Palmitic Acid, Butylene Glycol, Polyacrylate-21, Olea Europaea Oil Unsaponifiables/Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Synthetic Beeswax, Phenoxyethanol, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Caprylyl Glycol, Galactoarabinan, Sodium Hydroxide, Rhus Verniciflua Peel Cera, Shorea Robusta Resin, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Cellulose, Trideceth-6 Phosphate, Hydroxyacetophenone, Arachidic Acid, Myristic Acid, Dipropylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Oleic Acid, Tocopherol, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines.

 1. Sigurohuni që kolegët tuaj të ndihen të freskët dhe të pastër.
 2. Lyeni qerpikët nga rrënja në majë me disa lëvizje të furçës.
 3. Shtoni shtresa të shijshme për më shumë volum dhe ndikim.
 4. Për funksionimin e qerpikëve më të gjatë dhe më të shëndetshëm, përdorni serumin Long Game Brow & Lash gjatë natës.
 5. Lëvizni ato qerpikët e bukur të gjatë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim