Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Twin-Ball për Masazh

SPA

Twin-Ball për Masazh

S'ka ende vlerësim

1,090L

Relaksohuni me masazhuesin tonë të dyfishtë. Krijuar me topa binjakë rrotullues për të ndihmuar në lirimin e tensionit në ato zona të vështira për t’u arritur.

  • Masazhues trupi
  • Top binjak
  • Relakson dhe qetëson muskujt
  • E shkëlqyeshme për zonat e qafës, shpatullave dhe shpinës
  1. Rrokullisni mbi lëkurë, duke ushtruar presion shtesë aty ku është e nevojshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim