Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set I Mesëm për Dhuratë me Sleep

Set I Mesëm për Dhuratë me Sleep

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

4,690L

Trajtojini te dashurit tuaj me dhuratën e një rutine relaksuese para gjumit këtë Krishtlindje me setin tonë Unwind & Rest Sleep Intro Gift, nga linja jonë më e shitur e Wellness.

Trajtimet tuaja janë të mbushura me një përzierje të vajrave esencialë të livandës dhe vetiverit, një aromë që ju ndihmon të ndiheni të relaksuar para gjumit. Larja e flokëve dhe trupit tuaj dhe balsami para gjumit janë bërë me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia që ndihmon në mbështetjen e fermerëve me mundësi të ardhurash.

Kjo është surpriza perfekte Secret Santa ose mbushësi i çorape për dikë që dëshiron pak pushim dhe relaksim këtë sezone festive.

  • Sleep Relaxing Hair & Body Wash 200ml
  • Sleep Bedtime Balm 30g
  • Sleep Essential Oil Blend 9ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim