Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Dhuratë Unwind & Rest Sleep

DHURATE PER KRISHTLINDJE

Set Dhuratë Unwind & Rest Sleep

S'ka ende vlerësim

VEGAN

9,450L

Dhurojini atyre një rutinë relaksuese para gjumit këtë Krishtlindje me dhuratën tonë rutinë për çlodhje dhe pushim, nga sfera jonë më e shitur e Wellness.
E mbushur me një përzierje vajrash esencialë livando dhe vetiver, rutina jonë me 4 hapa para gjumit* ju ndihmon të goditni më shpejt jastëkun dhe përmirëson cilësinë e gjumit, në mënyrë që të zgjoheni më të fortë. Dhe është vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit.
Your Hair & Body Wash dhe Balmy Body Cream dhe Pillow Mist janë bërë gjithashtu me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia që ndihmon në mbështetjen e fermerëve me mundësi të ardhurash.

Kjo është një dhuratë e mrekullueshme për dikë që dëshiron pak pushim dhe relaksim këtë sezon festiv.

*Rutina e provuar me 4 hapa para gjumit për të ndihmuar të bini 1,8 herë më shpejt në gjumë dhe të përmirësoni cilësinë e gjumit. Ngrihet shkumë dhe lahet. Masazh me krem trupi. Mjegull jastëku Spritz. Aplikoni përzierjen e vajit esencial në pikat e pulsit.

  • Sleep Relaxing Hair & Body Wash 200ml
  • Sleep Balmy Body Cream 200ml
  • Sleep Calming Pillow Mist 100ml
  • Sleep Essential Oil Blend 9ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim