Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set për Dhuratë Breath Duo

SET DHURATE

Set për Dhuratë Breath Duo

S'ka ende vlerësim

VEGAN

3,990L

Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant Breathe nga sfera Wellness. Në të, ne kemi kombinuar xhel dushi dhe shampo dhe krem trupi nga sfera Breathe që do t’ju freskojnë shqisat dhe do t’ju ndihmojnë të relaksoheni.

Xhel për pastrimin e flokëve dhe trupit Breathe ka një aromë të freskët, bimore, pastron nga koka te këmbët dhe forcon mendjen.

Kremi i trupit është i pasuruar me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Kina, vaj rozmarine 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Spanja dhe vaj ulliri organik të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Itali. Kremi nuk yndyros dhe nuk ngjit, tekstura e tij është jashtëzakonisht e lehtë dhe aroma – energjike dhe freskuese. Përthithet shpejt dhe e bën lëkurën më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer.

Dhurata ndodhet në një paketë të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Xhel dushi dhe shampo Breathe 200 ml.
  • Krem Trupi Breathe 200 ml.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim