Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set I Mesëm për Dhuratë me Boost

Set I Mesëm për Dhuratë me Boost

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

4,990L

Kënaquni me disa emocione të mira dhe energjike këtë Krishtlindje me dhuratën tonë Uplift & Energize Boost, nga linja jonë më e shitur Wellness.

Trajtimet tuaja janë të mbushura me një përzierje agrume të vajrave esencialë të bergamotit dhe mandarinës. Një aromë ngritëse për mendjen dhe trupin për t’ju ndihmuar të rrezatoni atmosfere të mire. Kremi juaj Boost Happy Hand Cream është pasuruar gjithashtu me gjalpë shea në Komunitet Fair Trade nga Gana që ndihmon në sigurimin e pavarësisë financiare për mbi 600 gra. Kjo është surpriza e përsosur e Santa Santa ose mbushësi i çorape për dikë që pëlqen të marrë kohë për të shfrytëzuar energjinë e tyre pozitive.

  • Boost Uplifting Hair & Body Wash 200ml
  • Boost Happy Hand Cream 30ml
  • Boost Essential Oil Blend 9ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim