Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Aromatik për Shtëpinë Basil & Thyme

Aromë e gjelbër

Vaj Aromatik për Shtëpinë Basil & Thyme

S'ka ende vlerësim

600L

Përjetoni aromën tonë të shtëpisë purifikuese, me barishte me Vajin tonë Aromatik të Shtëpisë Basil & Thyme, i cili shfrytëzon freskinë e bimëve të kopshtit të sapo mbledhura, vajrat esencialë të borzilokut, rozmarinës dhe trumzës. Përdoreni me ngrohësin tonë të vajit Soapstone Oil Burner dhe Wax Melt Warmer. Gëzoni aromën më të freskët dhe aromatike të gamës sonë të re Moments of Nature. Jepini shtëpisë tuaj një freskim të menjëhershëm me katër aroma shtëpie të frymëzuara nga natyra, të mbushura me vajra esencialë natyralë.

  • Me vaj esencial të trumzës purifikuese
  • Pa mizori

Citral, Eugenol, Eucalyptol, trans-Anethole, Carvones, 1-Cyclopropylmethyl-4-Menthoxybenzene, Dimethyl Cyclohexene Carboxaldehyde, cis-hex-3-en-1-yl Methyl Carbonate, Limonenes.

Përdoreni me Soapstone Oil Burner dhe Wax Melt Warmer të The Body Shop® dhe pajisje të tjera, të zgjedhura për aromatizim ose shtoni disa pika në potpourri.

KUJDES: Mos shtoni ujë në vaj të nxehtë. Lexoni etiketën para përdorimit. Mund të japë reaksion alergjik. Nëse nevojitet këshillë mjekësore, mbani me vete enën ose etiketën e produktit. Mbajeni larg fëmijëve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim