Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Dushi Mbrojtës dhe Hidratues me Hemp

Për lëkurë të thatë

Vaj Dushi Mbrojtës dhe Hidratues me Hemp

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,450L.Çmimi i tanishëm është: 720L.

Hidratohuni dhe ndihmoni në mbrojtjen e lëkurës ultra të thatë direkt nga dushi me vajin tonë zbutës të dushit. Ky vaj i butë dushi shndërrohet në një shkumë të butë për të pastruar butësisht lëkurën pa e tharë, duke ndihmuar në lehtësimin e lëkurës shumë të thatë dhe duke mbrojtur barrierën natyrale të lagështisë së lëkurës.

  • Vaj i butë dushi për lëkurë ultra të thatë
  • Testuar dermatologjikisht
  • Hidraton dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës
  • Pasuruar me 10% vaj të pastër të farës së kërpit
  • Hidratimi i lëkurës rritet me një të tretën pas përdorimit
    * bazuar ne prova klinike

Vaj Soje/ Glycine Soja, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Laureth-3, MIPA-Laureth Sulfate, Vaj Fare Kërpi/ Kanabis Sativa, Laureth-7 Citrate, Vaj Fare Recini/ Ricinus Communis, Parfum/ Aromë, Polyglyceryl-2 Caprate, Tokoferil Acetat, Tokoferol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Acid Citrik.

1. Hyni në dush dhe laguni.
2. Masazhoni një grusht vaj dushi në lëkurën tuaj, duke krijuar një shkumë të butë dhe të mëndafshtë në të gjithë trupin.
3. Shpëlajeni mirë.
4. Dilni nga dushi dhe vendosni gjalpin e trupit të kërpit për hidratim që zgjat.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim