Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Fytyre Rigjenerimi Intensiv Oils of Life™

Për lëkurë pa jetë

Vaj Fytyre Rigjenerimi Intensiv Oils of Life™

S'ka ende vlerësim

4,690L

Ndihmon në hidratimin, qetësimin dhe freskimin e lëkurës me pamje të thatë. Po, e keni dëgjuar si duhet. Vaji ynë I fytyrës Oils of Life™ është një paketë e imët e përbërësve të çmuar që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës tuaj me pamje dhe ndjesi të shëndetshme.
Vaji i fytyrës Oils of Life™ hidraton dhe ringjall shkëlqimin e lëkurës me ndihmën e tre vajrave të farave të shtypura në të ftohtë: vaji i farës së kuminës së zezë, vaji i farës së kamelisë dhe vaji i farës së trëndafilit. Formula jonë është ekipi ushqyes i ëndrrave.
Ky vaj hidratues i lehtë për fytyrën do të komplimentojë në mënyrë të përsosur pjesën tjetër të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën, duke shtuar pak më shumë hidratim. Shkrihet pa u lodhur në lëkurë për një përfundim të butë kadifeje dhe ndihet kaq luksoz ndërsa e masazhoni në qafë, faqe dhe në ballë.
Është një hidratues me bazë vaji që i përshtatet të gjitha llojeve të lëkurës, por është veçanërisht i mrekullueshëm për lëkurën e etur dhe të thatë. Disa madje thonë se është vaji ynë më i mirë i fytyrës për lëkurë të thatë para makeup-it për shkak të formulës së tij që përthithet shpejt. Nuk le asnjë mbetje. Nuk ngjit. Për lëkurë të tonifikuar, me pamje të shëndetshme.

  • Bërë me 99% përbërës me origjinë natyrore
  • I mbushur me tre vajra farërash të çmuar
  • Lëkura duket rrezatuese
  • Shijoni lëkurën me pamje rinore që ndihet më elastike dhe më e fortë *
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme * Vetëvlerësim i 182 grave pas një testi klinik.

Triglicerid Caprylic / Capric, Vaj Frutash Ulliri/ Olea Europaea, Vaj Farash Simmondsia Chinensis, Vaj Farash Camelina Sativa, Vaj Trëndafili/ Rosa Canina, Vaj Fara Camellia Oleifera, Vaj Fara Nigella Sativa, Parfum, Tokoferol, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Vaj Luleje Pelargonium Graveolens, Vaj Rozmarine/ Rosmarinus Officinalis, Vaj Origanum Majorana, Vaj Luleje Anthemis Nobilis, Kumarin, Vaj Lavandula Angustifolia, Vaj Hibrid Lavandula Hybrida, Citral, Vaj Lëkure Citrus Aurantium Dulcis.

1. Ngrihuni dhe shkëlqeni. Pastrojeni fytyrën duke përdorur Oils of Life Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel. Thani fytyrën me peshqir.
2. Shtrydhni 1-2 pika të vajit tonë të fytyrës në majë të gishtave dhe masazhojeni butësisht në fytyrën tuaj (jo afër syve ju lutemi!) Dhe qafën çdo mëngjes të vetëm. Përdoret para çdo kremi.
3.Për luksin maksimal, provoni Oils of Life Revitalising Facial Roller për të ndihmuar në stimulimin e pikave të presionit në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim