Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Rigjenerues për Futyrë me CBD

Për lëkurë të dehidratuar

Vaj Rigjenerues për Futyrë me CBD

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 3,390L.Çmimi i tanishëm është: 1,590L.

Vaji ynë i fytyrës CBD ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së dehidratuar dhe të stresuar *.

I pasur me përzierje të CBD-së (Cannabidiol) me origjinë natyrale dhe vajit të farës së kërpit. Ka formulë të lehtë, jo të yndyrshme dhe ndihmon lëkuren tuaj për të rikuperuar nivelet e hidratimit dhe për të lehtësuar parehatinë e lëkurës së dehidratuar. Lëkura qetësohet, dhe mbetet me një teksturë të përmirësuar që ndihet më e butë në prekje.

* Çfarë është lëkura e stresuar? Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si lëkurë që përjeton shqetësime nga dehidratimi, thatësia, humbja e shkëlqimit dhe rënia e pamjes së përgjithshme të lëkurës.

  • I pasur me CBD dhe vaj fare kërpi me origjinë natyrale
  • Me ekstrakt nga ‘Squalane’ dhe ‘Patchouli’
  • Formulë jo e yndyrshme
  • Vegan
  • 99.9% përbërës me origjinë natyrale
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaj Farash Jojoba/ Simmondsia Chinensis, Vaj Kërpi/ Cannabis Sativa, Acetat Tokoferili, Parfum / Aromë, Cannabidiol, Vaj Soje/ Glycine Soja, Ekstrakt Gjetheje Pogostemon Cablin, Geraniol, Limonene, Citronellol, Linalool, Citral.

1. Në mëngjes dhe në darkë, vendosni 4-5 pika vaj në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Me gishtin tuaj, vendosni pika të vogla të vajit në lëkurën e fytyrës tuaj. Lëkura duhet pastruar paraprakisht dhe shmangni zonën e syve gjate aplikimit.
3. Butësisht përhapeni dhe shtypeni vajin në fytyrën tuaj, duke përdorur gishtat tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim