Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Vaj

Për lëkurë të yndyrshme

Tea Tree – Vaj

S'ka ende vlerësim

1,020L1,330L

Ky vaj purifikues për fytyrës punon me lëkurën tuaj duke targetuar njollat për të jetuar bukur dhe me vetëbesim çdo ditë. Është i mirë për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. Kjo shishe është aq e vogël sa të futet brenda xhepit tuaj, por nuk duhet ta nënvlerësoni fuqinë e saj.
Mos kini frikë ta vendosni çdo ditë për një lëkurë më të pastër. Është një vaj i vogël, por i fuqishëm dhe duhen vetëm një ose dy pika.
Ende nuk jeni të bindur? Ne përdorim vajin e pemës së çajit (tea tree) natyral nga partnerët tanë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë në Kenia për ta sjellë në këto shishe të vogla jeshile. Është purifikues i fuqishëm. Dhe aq freskues sa mund ta nuhasësh në aromën e tij.
Nëse kjo tingëllon tamam për ju, ne kemi një linjë të tërë të lëkurës me Tea Tree për t’u kujdesur për lëkurën të yndyrshme, me shenja aknesh dhe për të ndihmuar që gjërat të duken më të pastra dhe të purifikuara. Shtojeni vajin në rutinën tuaj të plotë me Tea Tree ose si t’ju përshtatet ju. Sido që të zgjidhni është në rregull.

  • Vaj purifikues për fytyrën
  • I përsosur për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike
  • Përdoreni çdo ditë ose për të tagetuar shenjat në fytyrën tuaj
  • Ndihet super freskues
  • Vegan
  • Unë jam në Kit-in Purifikues të lëkurës me Tea Tree – shikoni këtu

Ujë, Alkool Denat., Polysorbate 60, Vaj i Pemës së Çajit/Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Limonen, Vaji i Farave Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Citral, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii, Tokoferol.

Përdorni për të targetuar shenjat ose si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën. Për të përfituar sa më shumë nga Vaji uaj Tea Tree, filloni duke përgatitur lëkurën tuaj me Larësin Pastrues të Fytyrës me Tea Tree dhe Tonerin Purifikues Matifikues të Lëkurës me Tea Tree.
Pasi lëkura juaj të përgatitet, hidhni një ose dy pika të Vajit të Pemës Tea Tree në majë të gishtave të pastër.
Vendoseni direkt në lëkurë.
Shijoni atë freski të pastër. Shfletoni linjën tonë të plotë të kujdesit të lëkurës me Tea Tree.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim