Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mini Set Dhuratë Boost

SET DHURATE

Mini Set Dhuratë Boost

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,390L

Jepini një humor të mirë vetes ose një personi të dashur me kompletin e trupit me produkte nga sfera jonë më e shitur Wellness – Boost.

Të pasuruar me jo më pak se 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë 100% natyralë dhe të biodegradueshëm* të bergamotit dhe mandarinës, produktet zgjojnë lëkurën dhe ndjesitë për përvoja të paharrueshme.

Formula e kremit të duarve Boost plotësohet gjithashtu me gjalpë shea, i punuar me dorë nën programin Comumity Fair Trade në Ganë, i njohur për vetitë e tij intensive ushqyese.

Dhurata është e paketuar në një kuti të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Krem duarsh Boost 30 ml.
  • Vaj aromatik Boost 9 ml.
  • * Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim