Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set për Dhuratë Boost Duo

SET DHURATE

Set për Dhuratë Boost Duo

S'ka ende vlerësim

VEGAN

3,990L

Jepini një humor të mirë vetes ose një personi të dashur me kompletin e trupit me produkte nga sfera jonë më e shitur Wellness – Boost.

Të pasuruar me jo më pak se 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë 100% natyralë dhe të biodegradueshëm* të bergamotit dhe mandarinës, produktet zgjojnë lëkurën dhe ndjesitë për përvoja të paharrueshme.

Formula e kremit të trupit Boost plotësohet me vaj ulliri organik, i prodhuar në kuadër të programit Komunitar të Tregtisë së Drejtë në Itali dhe i njohur për vetitë e tij intensive hidratuese.

Dhurata ndodhet në një paketë të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Xhel dushi dhe shampo Boost 200 ml.
  • Krem trupi Boost 200 ml.
  • * Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim