Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Maskë Qetësuese

Për lëkurë të thatë

Vitamin E – Maskë Qetësuese

S'ka ende vlerësim

700L

Hidratoni lëkurën e etur në vetëm 15 minuta me maskën tonë Vitamin E Quench Sheet Mask. E pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe vaj gruri, kjo maskë kyç hidratim 24 orësh dhe lë lëkurën të ndjehet menjëherë më e butë, e lëmuar dhe e mbushur me hidratim.

  • Sheet mask hidratuese me një përdorim
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe e lëmuar
  • Hidratim 24 orë
  • E lehtë për t’u përdorur për rezultate të menjëhershme
  • Pasuruar me acid hialuronik me origjinë natyrale nga Franca, vaj gruri gruri dhe Aloe vera organike të Komunitetit të
  • Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • E biodegradueshme (duke mos përfshirë paketimin)

Ujë, Alkool Denat., Glicerinë, Propanediol, Alkool Benzil, Acid Salicilik, PPG-26-Buteth-26, Acetat Tokoferili, Vaj Gruri / Triticum Vulgare, Vaj Argani/ Argania Spinosa, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hidroksid Natriumi, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PEG-40 Vaj i Hidrogjenuar Recini, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Isohexadecane, Pluhur i Lëngut të gjethes Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Parfum/Fragrancë, Polysorbate 80, Benzil Benzoat, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Oleat, Trideceth-6, Hidroxicitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool

1. Nxirrni maskën, shpaloseni dhe aplikojeni në fytyrë.
2. Fërkoni lëkurën dhe relaksohuni.
3. Pas 15 minutash, hiqni dhe masazhoni serumin e mbetur në lëkurën tuaj.
Përdorni 1-2 herë në javë. Për të kompletuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me Vitaminë E, kombinoni me kremin tonë të hidratimit me Vitaminë E ose kremin e natës me Vitaminë E. Zbuloni përfitimet e Vitaminës E.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim