Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Xhel Mist Freskues për Lëkurën

Për lëkurë të thatë

Vitamin E – Xhel Mist Freskues për Lëkurën

S'ka ende vlerësim

1,750L

Hidratohuni kur jeni në lëvizje me Mistin tonë Xhel Ftohës për Lëkurën me Vitaminë E, super të lehtë. Është perfekte për të gjitha llojet e lëkurës. Ndihet I ftohtë dhe freskues. Dhe hidraton dhe mbron lëkurën tuaj me hidratim 48 orë. Përdoreni si krem hidratues ose spërkateni në mëngjes, ose sa herë që keni nevojë për një dozë të shpejtë hidratimi.

  • Mist fytyre
  • Hidratim 48 orë për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëkura ndihet e ftohtë dhe e freskuar
  • Teksturë super e lehtë, xhel në mist
  • Jo i yndyrshëm dhe përthithet shpejtë
  • Bërë me ekstrakt mjedre
  • Testuar dermatologjikisht

Ujë, Propanediol, Butilen Glikol, Glicerinë, Xylitylglukoside, Polysorbate 20, Anhidroksilitol, Fenoksietanol, Ksilitol, Klorfenezinë, Laktat Kalciumi, Gellan Gum, Glukozë, Parfum / Aromë, Lëng Mjedre/Juus Rubus, Acetat Tokoferil, Trisodium Etilenediamine Disucinate, Benzil Benzoate, Alkool Benzil, Geraniol, Linalool, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Limonene, Sorbat Kaliumi, Hidroksicitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone.

1. Spërkateni në mënyrë të barabartë në fytyrë nga një distancë me sy dhe gojë të mbyllur.
2. Butësisht fërkojeni në lëkurë.
3. Fshini mistin e tepërt larg syve dhe gojës.
4. Ndjeni psherëtimën e menjëhershme – hahhhâ⠙.
5. Spërkateni sa herë që keni nevojë për një dozë të shpejtë të hidratimit super të lehtë.
6. Përdorni me gamën tonë të plotë të kujdesit për lëkurën me Vitaminë E për nivele serioze të hidratimit ditor.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim