Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Krem Hidratues për Ditën

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Vitamin E – Krem Hidratues për Ditën

.

Rrezi

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,090L.Çmimi i tanishëm është: 1,570L.

Kremi jonë ikonike e Ditës me lagështi Vitamin E ju ofron një lëkurë të lumtur, të shëndetshme dhe të hidratuar për 48 orë.

Formula jonë e absorbueshme lehtësisht, jo vetëm që rikthen lagështinë e lëkurës, por rifreskon hidratimin jetik. Në fakt, ajo rrit hidratimin me 38% edhe pas 8 orësh.

I pasuruar me 95% përbërës natyralë, duke përfshirë dy përbërës të shquar të njohur për vetitë e tyre hidratuese: acidin hialuronik natyror me origjinë natyrale dhe vitaminën E. Acid hialuronik është thjesht një molekulë që ndodhet natyrshëm dhe që ruan 1000 herë peshën e saj në ujë, duke mbajtur lëkurën e butë me lagështi.

Por kjo kremë bën më shumë se të kujdeset vetëm për lëkurën tuaj. Ajo përmban vaj frutash rrushi, i njohur për të qenë burim i vitaminës E, të cilën ne e prodhojmë duke përdorur rrushin e mbetur nga industrisë e lengjeve, që do të thotë që ka më pak mbeturina në përgjithësi.

Kemi përditësuar ambalazhin tonë, kështu që krema juaj e preferuar për fytyrën tani vjen në një enë të riciklueshme të qelqit e bërë 40% nga qelqi i ricikluar që është mbuluar me një kapak alumini – i përsosur për përdorim të ri ose riciklim*, përsëri e përsëri.

  • Hidraton intensivisht lëkurën për 48 orë
  • Ideale për të gjitha llojet e lëkurës
  • I pasuruar me vitaminë E, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe vaj frutash rrushi
  • I pasuruar me 95% përbërës natyralë
  • Vegan
  • Testuar dermatologjikisht

Aqua, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Glycerin, Carbomer, Polyglyceryl-4 Caprate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Parfum, Salicylic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Benzoate, Rubus Idaeus Juice, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Sodium Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Potassium Sorbate, CI 14700

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Ndoshta kremi më i mirë hidratues që kam përdorur ndonjëherë!

.

Rrezi

No Title

Kremi është i mrekullueshëm! Lëkura ime ndihet shumë e butë dhe përthithet shpejt. Unë jam i kënaqur!

Egi