Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk® Perfume Oil Roll-On

AROMË E LULEVE

White Musk® Perfume Oil Roll-On

S'ka ende vlerësim

1,190L

Parfumi ynë White Musk® është një aromë e freskët me lule që zgjat gjatë gjithë ditës dhe ju lë me ndjenjën e fuqisë dhe të pamposhtur.

Ky Roll-On i fuqishëm është parfumi ynë më i përqendruar ikonik White Musk®, duke përfshirë një simfoni të aldehydes të pastër, jasemin të këndshëm dhe musk të ndjeshëm, të prodhuar në mënyrë humane. Vjen në një madhësi të përshtatshme për udhëtim dhe është perfekt për të futur në çantën tuaj.

Ai zgjat më gjatë se mjetet tradicionale parfumi, kështu që ju mund të përzieni këtë aromë të pastër dhe lule pa përditësuar shpesh.

  • Perfume mjalti në formë roll-on
  • Aromë e freskët, lule dhe ikonike
  • Vegan

Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamal.

  1. Rolloni në pikat e pulsit kudo dhe kurdo që të dëshironi
  2. Shtoni më shumë gjatë gjithë ditës dhe merrni me vete në të gjitha aventurat tuaja.
  3. Dëshironi që aroma sensuale të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoni me Losion Trupi Musk i Bardhë tonë, Gel Dush Musk i Bardhë ose edhe me Deodorantin Musk i Bardhë tonë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim