Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Wild Pine Bath Bomb

Wild Pine Bath Bomb

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

750L

Shndërroni banjën tuaj në një përvojë aromash çliruese dhe gjallëruese me një nga bombat tona të banjës me pisha të egra.

Lidhuni me natyrën kur hidhni këtë bombë në banjën tuaj me avull dhe thithni aromën e thellë dhe freskuese të pishës, nenexhikut dhe drurit të sandalit. E çertifikuar nga The Vegan Society, kjo bombë banje është e pasuruar me vajra esencialë pishe, aroma e të cilave është e njohur për vetitë e tyre ngritëse dhe qartësuese. Shikojeni të gulçojë sapo të bjerë në kontakt me ujin. Bombat tona të banjës vijnë në një kuti 100% të riciklueshme*. *Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Bombë për banjë
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Fluturon kur bie në kontakt me ujin
  • Me aromë pishe, nenexhiku dhe dru sandali
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, VP/VA Copolymer, Polysorbate 20, Glycerin, Isopropyl Myristate, Coumarin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 61570/Acid Green 25, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4, CI 42090/Blue 1.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim