Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Wild Pine Eau de Toilette

Wild Pine Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,590L.Çmimi i tanishëm është: 800L.

Ngritni humorin tuaj dhe gjeni qartësinë tuaj të brendshme me aromën tonë të re sezonale Wild Pine Eau de Toilette.

Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale dhe duke përfshirë vaj esencial pishe, aromë e cila është e njohur për vetitë e saj ngritëse dhe sqaruese. Aroma është e mbushur me ekstrakt selvi, i ripërtërirë nga gjethet e selvisë të hedhura të mbetura nga industria e aromave, të cilat përndryshe do të kishin shkuar dëm. Shishja tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme* të bërë me 42% xhami të ricikluar dhe të mbushur me një pompë alumini. *Aty ku lejojnë objektet lokale, përjashtohet pompa dhe etiketa.

  • Ujë tualeti
  • Aromë ngritëse dhe qartësuese
  • Notat e pishës, nenexhikut dhe drurit të sandalit
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene,Coumarin, t-Butyl Alcohol, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Denatonium Benzoate, Geraniol.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim