Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mbështjelles Flokësh me Mikrofibër

Dhurate Festive

Mbështjelles Flokësh me Mikrofibër

S'ka ende vlerësim

1,450L

Mbështetni ato flokët e mrekullueshëm këtë Krishtlindje me mbështjellësin tonë me mikrofibër Wrap & Roll për flokët.

Pas larjes, përqafoni flokët me këtë peshqir të lehtë. E përkryer për një surprizë Secret Santa ose mbushëse çorape, ajo thith ujin nga flokët në mënyrë që të mund të mbështilleni, rrotulloni, fiksoni dhe relaksoheni.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Mbulesa e flokëve me mikrofibër
  1. Vendoseni në kokë pas dushit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim