Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi me Mandarinë

Për lëkurë të pastër dhe të freskët

Xhel Dushi me Mandarinë

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

Çmimi origjinal qe: 400L.Çmimi i tanishëm është: 200L.

Xheli jonë i dushit Satsuma ju ndihmon të ngriheni plot energji çdo mëngjes.

Me ekstraktin e Satsuma, përveç një lëkure të pastër dhe një zgjimi plot energji, ju do të përfitoni dhe një aromë ndjellëse për shqisat tuaja me notat e portokallit të ëmbël dhe mandarinës. Sillni një copëz vere gjatë larjeve tuaja. Xheli jonë i dushit Satsuma është luksi, që ju ja keni privuar vetes për shumë kohë.

Falë fuqive të tij, zbutëse dhe pastruese, që lë në lëkurë, xheli i dushit Satsuma është një nga bestseller-at e The Body Shop.

Për një lëkurë të butë dhe një larje luksoze, pa qenë nevoja të shpenzoni shumë, mos ngurroni ta provoni magjinë e xhelit të dushit Sauma.

Ujë, Natriumi Laureth Sulfate, Glicerinë, Kokamidopropil Betain,Polysorbate¬ 20, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Benzil Alkooli, Parfum, PEG ¬ 120 Metl Glukozë Diloate, Klorid Natriumi, Fenoksyetanol,Poligliceril¬ 2 Kaprat, Trisodium Sulfosuccinate, Mel, Limonene, Ekstrakt i frutit Citrus Nobilis, Vaj soje Glycine, Benzophenone ¬4, Hexyl Cinnamal, Butil Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Citral, Acid Fosforik, Denatooni Benzoat, Acid Salicilik, Dehidroacetat natriumi, Acid Citrik, Cl 15510, Cl 15985.

1. Si për përdorim në dush ose në vaskë, merrni pak sasi nga xheli i dushit Satsuma. 2. Masazhojeni atë në tërësinë e lëkurëës suaj. 3.Pasi lëkura juaj të jetë pastruar dhe të mbajë aromë frutash, e shpëlani xhelin, me ujë të bollshëm.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim