Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi me Yuzu

AROMË E FRESKËT

Xhel Dushi me Yuzu

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 670L.

Filloni ditën tuaj duke u ndjerë menjëherë verore me Xhelin tonë të dushit Yuzu edicioni i limituar.

Një nga xhelët tanë të rinj të rinj të preferuar për dush, ky xhel gjallërues agrumesh për dush shndërrohet shpejt në flluska shkumë me ndjesi të mirë që lahen, duke e lënë lëkurën tuaj të freskohet me një shije të këndshme. parfum.

Kjo përzierje është pasuruar me ekstrakt të lëvozhgës yuzu, të kultivuar në Japoni. A e dini se frutat yuzu përmbajnë tre herë më shumë vitaminë C sesa limonët? Nuk është çudi që ne’jemi kaq të fiksuar pas tyre.

Për të mos përmendur se është bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika. Oh, dhe është gjithashtu i regjistruar në The Vegan Society.

Edhe shishja është bërë me plastikë 100% të ricikluar që mund të ripërdoret përsëri.*

Shtypeni këtë element kryesor të dushit të verës në shportën tuaj tani sepse ky edicion i kufizuar nuk do të jetë i disponueshëm për shumë kohë!

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Xhel dushi me Yuzu
  • Për lëkurë normale në të thatë
  • Lë lëkurën e verës të pastër dhe të freskët me një aromë të këndshme
  • E pasuruar me ekstrakt të lëvozhgës yuzu, e kultivuar në Japoni
  • Bërë me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Ujë/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Decil Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco Betaine, Sodium Klorid, Parfum/Aromë, Benzoat natriumi, Limonen, Acid citrik, Glukonat natriumi, Gjethja e Aloe Barbadensis
Pluhur lëngu, ekstrakt i lëvozhgës së agrumeve, citral, benzoat denatoniumi, sorbat kaliumi, CI 19140/E verdhë 5, CI 14700/E kuqe 4.

1. Shtrydhni një sasi xhel dushi Yuzu mbi lëkurën e lagur në dush, duke e bërë shkumë përpara se ta shpëlani dhe ta thani me një peshqir të bukur e me gëzof.
2. Merrni një lugë të vogël Yuzu Water-Gel Body Jogurt dhe masazhoni atë në trupin tuaj.
3. Përfundoni me një spërkatje të gjithanshme të Yuzu Fragrance Mist për të shijuar aromën freskuese të verës edhe më gjatë.

Zbuloni gamën e plotë të kujdesit për trupin Yuzu me edidion të kufizuar.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim