Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Seaweed – Xhel Larës Pastrues

Seaweed – Xhel Larës Pastrues

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,190L

Gjallëron. Freskon. Ju sjell në ekuilibër. Ashtu si një zhytje në oqean.
Larësi ynë i fytyrës për pastrimin e thellë me alga pastron butësisht lëkurën tuaj dhe e lë atë të ndihet e freskët dhe e matifikuar.
Nëse po luftoni me një zonë T të yndyrshme, zona të thata dhe akne, të gjitha në të njëjtën kohë, atëherë gjetja e një larësi për lëkurën mikse mund të vështirësohet pak. Ndjesia freskuese e këtij larësi fytyre me alga për lëkurën mikse është një trajtim i vërtetë pasi rrëshqet nëpër lëkurën tuaj. Lëkura ndihet e pastruar nga papastërtitë dhe pa shkëlqim yndyre. Mund të thuash pastruesi ynë xhel me alga është si një frymë e ajrit të freskët të detit.
Pse alga deti? Epo, është një lloj sekreti, por meqenëse keni pyetur, ky larës fytyre është i pasuruar me alga deti të egra nga Irlanda. Formula jonë ndihmon që lëkura të ndjehet më e butë dhe të duket e ekuilibruar dhe e matifikuar.
Të interesuar? Vazhdoni të lexoni për të mësuar se si të lani lëkurën mikse me Xhelin me alga deti për fytyrë më të freskët.

  • Lani makeup-in, yndyrën e tepërt dhe papastërtitë
  • Një formulë e butë për lëkurën pa stres
  • Zgjohuni të freskët me lëkurë që ndihet e pastër dhe e matifikuar
  • Përmban alga nga miqtë tanë në bregdetin jug-perëndimor të Irlandës

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, Distearate PEG-150, Cocoamphoacetate Natriumi, Cocamidopropyl Betaine, Fenoksietanol, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Parfum / Aromë, Klorid Natriumi, Butylene Glycol, Menthol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Linalool, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Glukol Propilen, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt Chondrus Crispus.

1. Filloni duke lagur fytyrën dhe qafën tuaj.
2. Masazhoni Larësin e Fytyrës në fytyrë dhe qafë për të ndërtuar një shkumë delikate.
3. Shpëlajeni me ujë të vakët.
4. Përfundimisht, përdorni një spërkatje të Tonerit Balancues të Vajit të Algave në një tampon pambuku dhe rrëshqiteni nëpër fytyrë dhe qafë.
5. Merrni atë ndjenjë të fytyrës së freskët.
6. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira, veçanërisht kur zona juaj T nuk sillet mirë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim