Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Lemon – Xhel Pastrues & Hidratues Duarsh

Lemon – Xhel Pastrues & Hidratues Duarsh

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,650L

Mbani duart tuaja të pastra në çdo kohë me xhelin tonë antibakterial hidratues për duart. Ideal për momentet kur nuk ka ujë dhe sapun afër, pastron dhe freskon lëkurën e duarve. Përmban 70% alkool dhe vaj esencial të limonit. Mbajeni kudo me vete.

  • Xhel antibakterial për duart
  • Përmban 70% alkool
  • Pa shpëlarje
  • Paketimi kompakt
  • Me vaj esencial natyral të lëkurës së limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • Vegan
  • Paketimi i riciklueshëm

Alkool Denat., Ujë, Glicerinë, Alkool Isopropil, Karbomer, Parfum / Aromë, Limonene, Hidroksipropilcelulozë, Aminometil Propanol, Citral, Linalool, Geraniol, Vaj Lëkure Limoni / Citrus.

Vendosni një sasi të vogël në pëllëmbë, përhapeni dhe prisni që ajo të përthithet. Përdoreni sa herë që është e nevojshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim