Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Xhel Targetues

Për lëkurë akneike

Tea Tree – Xhel Targetues

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

1,390L

E thjeshtë Xheli ynë Targetues me Tea Tree ju ndihmon në përpjekjen tuaj për rritjen e vetëbesimit dhe përsosjen e fytyrës.

Oh lëkura, në një minutë është e lumtur dhe e hidratuar, në tjetrën mbushet me një koleksion të ri i aknesh. Argëtuese! Sado temperament të vështirë të ketë lëkura juaj, nuk ka pse të shqetësoheni. Njollat, aknet, ne e adhurojmë fytyrën tuaj të mrekullueshme, sido që të jetë. Por nëse luftimi me atoakne do të thotë që ju mund të jetoni bukur e me vetëbesim çdo ditë, atëherë ky xhel me Tea Tree mund t’ju ndihmojë.

I vogël, por i fuqishëm, Xheli ynë Targetues me Tea Tree është një superhero. Shënjestron aknet këtu, atje dhe kudo, duke ju lënë me një lëkurë më të pastër. Dhe i pasuruar me vajin Tea Tree nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë nga Kenia, është akoma më i fuqishëm!

Kjo formulë e zgjuar thahet shpejt dhe është shumë e lehtë për tu aplikuar me një aplikues të dobishëm dore. Për ditët kur zgjoheni me një akne të papritur, thjesht vendoseni sipër dhe iku. Është një xhel pa shumë bujë për lëkurën me akne ku mund të mbështeteni sa herë keni nevojë.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth mbajtjes së këtyre akneve larg? Ne mbulojmë gjithçka në udhëzuesin tonë të dobishëm për Lëkurë Akneike.

  • Pasuruar me vajin Tea Tree nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Aplikues i dobishëm për akne të papritura të padëshiruara
  • Formuluar për të ndihmuar gjithë llojet e lëkurave akneike

Ujë, Alkool Denat., Glicerinë, Vaj Recini i Hidrogjenizuar PEG-60, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Ekstrakt i Lëvozhgës së Shelgut të Bardhë/Salix Alba, Vaj i Farave Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Karbomer, Aminomethyl Propanol, Vaj Leptospermum Petersonii, Citral, Limolone, Denatonium Benzoate, Tokoferol.

1. Për të mbrojtur me të vërtetë lëkurën tuaj nga telashet, përdorni Larësin Tea Tree Skin Clearing Facial Wash dhe tonerin Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për të përgatitur lëkurën më parë.
2. Tani jeni gati për Xhelin tonë Targetues me Tea Tree. Vendoseni atë direkt në çdo akne që gjeni dhe keni mbaruar!

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim