Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Yuzu

24 ORË HIDRATM

Yogurt Trupi me Yuzu

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,150L.

Të qetë me pak rreze dielli me yogurtin tonë të kufizuar Yuzu Water-Gel Body.

Një nga hidratuesit tanë më të preferuar për trupin, kjo formulë e shijshme e yuzu është mënyra e përsosur për të rimbushur lëkurën e etur të verës sa herë që ajo ka nevojë për hidratim. Tekstura e tij ultra e lehtë me xhel uji përthithet shpejt dhe e lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar për deri në 24 orë, duke e bërë atë kombinimin e përsosur pas dushit me Xhelin tonë të dushit Yuzu.

Kjo përzierje është pasuruar me ekstrakt të lëvozhgës yuzu, të kultivuar në Japoni. A e dini se frutat yuzu përmbajnë tre herë më shumë vitaminë C sesa limonët? Nuk është çudi që ne’jemi kaq të fiksuar pas tyre.

Për të mos përmendur se është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika. Oh, dhe është gjithashtu i regjistruar në The Vegan Society.

Edhe vaska është 100% e riciklueshme, kështu që mund të ripërdoret përsëri.*

Shpejtoni këtë edicion të kufizuar tani dhe shijoni të gjitha atmosferat e verës, në çdo kohë që ju pëlqen!

*Aty ku lejojnë pajisjet lokale, përjashtohen etiketat.

  • Yogurt trupi me Yuzu
  • Për lëkurë normale në të thatë
  • Tekstura ultra e lehtë, freskuese e ujit-xheli
  • Hidratim 24 orë për shuarjen e lëkurës
  • E pasuruar me ekstrakt të lëvozhgës yuzu, e kultivuar në Japoni
  • Bërë me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim