Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Trëndafil Britanik

Për lëkurë të thatë

Krem Duarsh me Trëndafil Britanik

S'ka ende vlerësim

1,750L

Mbuloni duart tuaja në hidratimin e kremit tonë me aromë trëndafili. I mbushur me esencën e trëndafilave britanikë të mbledhur me dorë, ky krem hidratues i lehtë për duart është si të bartni një tufë lulesh të bukura kudo që të shkoni!

  • Mësoni më shumë rreth botës së egër
  • Pasuruar me esencën e trëndafilave britanikë të mbledhur me dorë, nga Britania
  • Testuar dermatologjikisht
  • Jo i yndyrshëm dhe përthithet menjëherë

Ujë, C12-15 Alkil Benzoat, Parfum / Aromë, Betaine, Glicerinë, Polisorbat 60, Gliceril Stearat, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Hidroksid Natriumi, Benzil Salicilat, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Ekstrakt Trëndafili, Trideceth-6, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 14700 / Red 4, CI 19140 / Yellow 5.

Aplikojeni në duart tuaja dhe fërkojini së bashku për të shpërndarë kremin. Përdoreni gjatë ditës sipas nevojës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim