The Body Shop Albania

Locione & Hidratues Trupi

Jeni të fiksuar pas asaj ndjesie të butë të lëkurës? Linja jonë e hidratuesve të butë dhe të mëndafshtë të trupit janë formuluar që të përthithen në lëkurë për ta lënë lëkurën tuaj të ndjehet më e shëndetshme. Nuk janë të yndyrshëm ose ngjitës. Thuajini lamtumirë gjunjëve të thatë dhe bërrylave. Hidratuesit tonë të trupit vijnë në të gjitha format dhe madhësitë. Kemi locione trupi, xhel trupi, jogurt trupi, gjalpë trupi dhe më shumë. Provoni Locionin tonë të pasur dhe sensual të Trupit me Myshk të Zi për një përzierje të myshkut dhe erëzave. Duhet të qetësohesh? Provoni Qumështin tonë Ushqyes të Trupit me Kokos të pasuruar me vaj organik kokosi të Komunitetit të Tregëtisë së Lirë. Dhe pë aromën e njohur, të The Body Shop, provoni Jogurtin tonë të Trupit me Luleshtrydhe që fal aq shumë kënaqësi.

Showing 1–20 of 21 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.