Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion Trupi me Moringa

Locion Trupi me Moringa

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,240L.

Locioni ynë i trupit nga Moringa ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën.

Plotësisht vegan dhe me 94% përbërës natyralë, përfshirë vajin e farës së Moringës nga programi i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë në Rwanda, ky locion kremoz shkrihet në lëkurë, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar pa e yndyrosur.

Shijoni aromën e freskët të luleve dhe hidratimin 72-orësh.

  • Locion trupi kremoz
  • Ideale për lëkurë normale dhe të thatë
  • Zbut lëkurën për 72 orë
  • Teksturë e lehtë, jo ngjitëse
  • Me 94% përbërës me origjinë natyrore
  • Vegan
  • I testuar dermatologjikisht

Aqua / Water / Eau, Caprylic / Capric Triglyceride, Coco-Caprylate / Caprate, Glycerin, Behenyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil / Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Beheneth-25, Butyrospermum Parkii Butter / Butyrospermum Parkii Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum / Fragrance, Carbomer, Moringa Oleifera Seed Oil, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Geraniol, Tocopherol, Citric Acid, CI 19140 / Yellow 5, CI 14700 / Red 4

  1. Aplikojeni me lëvizje masazhuese
  2. Prisni që të përthithet para se të visheni.
  3. Shijoni aromën delikate.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim