Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Kokos

Për lëkurë shumë të thatë

Gjalpë Trupi me Kokos

Eshte tamam si Kokos ne lekure, e kam shume qejf aromen e gjalpit me kokos.

Viktoria Selmani

Vegjetarian

950L2,250L

Keni lëkurë shumë të thatë? Gjeni produktin tuaj ideal. Sepse Gjalpi ynë Ushqyes për Trupin e Kokosit është disi i famshëm. Është një formulë e fuqishme që ndihmon në zbutjen dhe hidratimin e lëkurës së thatë.
Gjalpi ynë i Trupit të Kokosit është i pasuruar me vaj të virgjër kokosi organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa dhe i kombinuar me gjalpin tonë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana. Ndihet shumë ushqyes në lëkurën tuaj dhe e lë të ndihet më e butë dhe e lëmuar. Kjo është bukuria e përfitimeve të kokosit për lëkurën.
Me një aromë ekzotike dhe arrore, ky Gjalp Trupi hidratues do t’ju transportojë në një vend tjetër, një vend ku dielli perëndon, plazhet dhe palmat lëkunden. Ëndërrimtar. Dhe falë këtij Gjalpi Trupi ushqyes, ju do të keni 72 orë hidratim të ëmbël. Është pothuajse si një pushim mini tropikal për trupin tuaj pa u larguar nga banja.
Pra, nëse lëkura juaj e thatë po bën thirrje për pak dashuri kokosi, Gjalpi ynë Ushqyes iTrupit me Kokos është trajtimi i përsosur tropikal. Ose thjesht mund të pyesni veten: ‘Çfarë është gjalpi i trupit?’ Dhe nëse është kështu, lexoni udhëzuesin tonë të dobishëm për të mësuar gjithçka rreth këtij heroi hidratues.

  • Gjalpë trupi tepër i pasur për lëkurë shumë të thatë
  • Kyç lagështinë deri në 72 orë
  • Lëkura ndihet më e butë dhe e ushqyer në mënyrën më luksoze
  • Pasuruar me vaj kokosi të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa
  • Jo-ngjitës, jo-i yndyrshëm, thithet lehtë

Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Vaj Lule Dielli/ Helianthus Annuus (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), PEG-100 Stearat (Surfaktant), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Vaj Arre Kokosi/Cocos Nucifera (Emolient/ Zbutës Flokësh), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Kaprilil Glikol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Cera Alba / Dyllë Blete (Agjent Kontrollues I Viskozitetit), Parfum / Aromë (Aromë) , Xanthan Gum (Agjent Kontrollues I Viskozitetit), Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Benzil Benzoate (Përbërës Aromatizues), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Butilfenil Metilpropional (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues Ph), Karamel (Ngjyrues).

1.Merrni një sasi të vogël të Gjalpi tonë Ushqyes tëTrupit me Kokos.
2. Përhapeni në të gjithë gjymtyrët dhe trupin tuaj dhe filloni ta përhapni butësisht duke e masazhuar. Mos harroni bërrylat dhe gjunjët, ata kanë nevojë për shumë dashuri kokosi!
3. Lëreni mendjen tuaj të udhëtojë në vendet tropikale pasi kremi thithet në lëkurën tuaj.
4. Vishuni për ditën dhe shijojeni lëkurën tuaj me ndjesi të butë mëndafshi.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Aroma e preferuar

Eshte tamam si Kokos ne lekure, e kam shume qejf aromen e gjalpit me kokos.

Viktoria Selmani