Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi me Ulli

Për të gjitha llojet e lëkurës

Xhel Dushi me Ulli

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

950L

Tani i çertifikuar nga Vegan Society dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e frutave të vajit të ullirit dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, xheli ynë i dushit nga ulliri ndihmon që lëkura të ndihet e butë. Kjo aromë e freskët ulliri është e balancuar me nota delikate lulesh. Mbyllni sytë dhe imagjinoni se jeni në një ullishte me diell mesdhetar, të rrethuar nga fruta që dhurojnë shëndet.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, shkumëzon një ëmbëlsi, duke u shndërruar nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska. Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që nxiheni dhe e doni trupin tuaj.

Xhel dushi
E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
Aromë freskuese
92% përbërës me origjinë natyrale
Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht

OLIVE SHOWER GEL

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco- Betaine, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Olea Europaea Fruit Extract/Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Denatonium Benzoate, CI 19140/Yellow 5, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

1. Imagjinoni pemë ulliri rreth e rrotull dushit (ose banjës) tuaj dhe shtrydhni me dashuri një sasi të mjaftueshme të xhelit të dushit tonë me ullinj.
2. Shijoni aromën e kënaqshme dhe pastaj krijjoni me duart tuaja një shkumë të pasur.
3. Shkumoni duke filluar nga këmët ngjituni lart me lëvizje të mëdha rrotulluese, filloni të ndjeni vibrimet mesdhetare që pulsojnë nëpër trup dhe mendje.
4. Shpëlahuni mirë – dhe bëhuni gati për ditën.
5. Për më shumë përfitime nga ulliri, masazhohuni me Gjalpit të Trupit Ushqyes me Ullinj pas dushit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim