Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Hidhi një sy këtyre produkteve...
25%
25 PRODUKTE
14,180L
18,900L
Shto në shportë
25%
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,420L
1,890L
Shto në shportë
25%
AROME FLORALE
1,760L
2,350L
Shto në shportë
25%
2,170L
2,890L
Shto në shportë
25%
1,240L
1,650L
Shto në shportë
25%
1,570L
2,090L
Shto në shportë
25%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
970L
1,290L
Shto në shportë
25%
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
1,720L
2,290L
Shto në shportë
25%
3,290L
4,390L
Shto në shportë
25%
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
1,090L - 1,420L
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
LOVE YOUR BODY CLUB
Bashkohu me klubin tonë të Besnikërisë
Lexo më shumë
Mars
KËSHILLA
Jeni duke kaluar në produkte vegane? Trajtimet tona të palodhura të bukurisë vegane e duan trupin tuaj nga koka te këmbët, nuk kërkohet kompromis. Shikoni produktet tona vegane më të pëlqyera!
Lexo më shumë
A e dinit? Formulimet tona të produkteve janë 100% vegjetariane dhe 60% janë vegan!
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave