Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Guarana & Coffe – Krem hidratues për Meshkuj

Për lëkurë të thatë

Guarana & Coffe – Krem hidratues për Meshkuj

S'ka ende vlerësim

1,790L

Një arsye më shumë për tu ngritur në mëngjes është edhe hidratuesi jonë Guarana & Coffee, një locion freskues në trajtë xheli, i cili do ta lërë lëkurën tuaj të butë dhe plot me energji për të nisur ditën. I pasuruar me guranën Braziliane dhe kafen jeshile Etiopiane dhe sigurisht aloe vera, ky hidratues i lehtë, ju ndihmon me lëkurën e dehidratuar, që në aplikimin e parë. 24 orë hidratim. Përmirësime të dukshme në lëkurë. E testuar tek meshkujt, jo kafshët.

Ujë, Propanediol, Neopentil Glukol Diheptanoate, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Vaj i Farës Orbignya Oleifera, Vaj Triticum Vulgare, Akrilat Natriumi, Akriloilimetmetil Todat Kopolimer Sodiumi, Akiloilimrtmrtil Toksik Pololimer, Vaj i Farës Poloksi Polonezë, Vaj i Gjethes Aloe Barbadensis, Acid Citrik, Silicë Sililate, Panthenol, Polisorbat 80, Glicerinë, Ekstrakt i farave Paullina Cupana, Limonene, Sorbitan Oleate, Trisodium Etilenediamine Disuccina, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, Hidroksid Natriumi, Al¬ Alkool¬ t¬ Butil, Citral, 1,2 ¬ Hexanediol, Ekstrakt i farës së kafesë, Linalool, Glicinë Kaprili, Benzoat Natriumi, Geraniol, Sorbat Kaliumi, Cl 42090| Blu 1.

1. Përdoreni produktin çdo mëngjes. Aplikojeni atë në fytyrë dhe qafë të pastër dhe të thatë duke përdorur mollëzat e gishtave. 2. Masazhojeni locionin në mënyrë cirkulare. Shmangni zonën e syve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim