Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maca Root & Aloe – Krem Rroje Zbutës

Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar

Maca Root & Aloe – Krem Rroje Zbutës

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

1,450L

Kremi ynë Zbutës i Rrojës Maca Root & Aloe ndihmon në përgatitjen e fytyrës tuaj të bukur për një rruajtje tepër të afërt, të pastër dhe të rehatshme.
Gati për një krem të ri rroje për burra? Jeni në vendin e duhur. Ky operator i butë është formuluar me rrënjë maca për veti zbutëse. Pavarësisht nëse është koha të hiqni mjekrën hipi (ishte kënaqësi) ose të hiqni atë mjekrën 3 ditore, ky krem rroje zbutës do t’ju bëjë të dukeni dhe ndiheni si një njeri i ri.
Kremi ynë i rrojes Maca Root është gjithashtu i pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, kështu që është i shkëlqyeshëm për lëkurë të ndjeshme, të ashpër ose të thatë. Butësisht kthehet në një shkumë të butë, duke ndihmuar lëkurën të ndjehet e përgatitur dhe flokët të ndjehen të zbutur, kështu që ju mund ta kaloni briskun që rrëshqet për një rruajtje të butë.
Kjo krem rroje i pasuruar me aloe kombinohet mrekullisht me Furçën tonë të Rrojes. Më shumë se një mjet nga ditët e kaluara, një furçë rroje është një mjet ndihmës pranë briskut tuaj. Ndihmon në shkumimin e Kremit të Rrojes së The Body Shop, duke maksimizuar efektet e saj. Hej, bukurosh.

  • Pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Formuluar me rrënjë maca për të ndihmuar lëkurën të ndihet luksozisht e lëmuar dhe e hidratuar
  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Ujë, Acid Stearik, Acid Miristik, Hidroksid Kaliumi, Acid Kokosi, Glicerinë, Trietanolaminë, Parfum / Aromë, Alkool Fenetil, Pantenol, Glycol Caprylyl, Hidroksid Natriumi, Kreatinë, Vaj Susami/ Seasumum Indicum, Pluhuri i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Tetrasodium EDTA, Rrënjë Lepidium Meyenii e Hidrolizuar, Acid Citrik, 1,2-Hexanediol, Kapriloil Glicinë.

1. Vendoseni në mjekër të lagur me majë të gishtave ose me një furçë (nëse doni ndiheni luksozë).
2. Përhapeni në mënyrë të barabartë në një shtresë të pasur kremoze në të gjithë fytyrën tuaj.
3. Jepi, rruaju! Më pas shpëlajeni me ujë pasi të keni mbaruar (ose menjëherë nëse ju futet në sy. Oops!)
4. Për rrojen perfekte, ndiqni me Xhelin Pas-Rroje Maca Root & Aloe për Meshkuj për ta lënë lëkurën të ndjehet e qetë dhe e hidratuar.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim