Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Luleshtrydhe

Aromë frutash

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Luleshtrydhe

S'ka ende vlerësim

450L

Zgjohuni me një dush me shpërthime të freskëta uleshtrydhesh. Fërkojeni këtë sapun me bazë vegjetale për të krijuar një shkumë të pasur për lëkurë që ndihet e pastruar plotësisht. Lëngu i luleshtrydhes do t’ju lërë të ndjeheni më të butë dhe të hidratuar.

  • Sapun
  • Nuk e than lëkurën
  • Lë lëkurën të pastruar dhe më të butë.
  • Shkumon shumë
  • Sapun me bazë vegjetale
  • Vaj palme i çertifikuar që nuk dëmton mjedisin

Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Triethanolamine, Lëng Luleshtrydheje/Fragaria Vesca, Acid Etidronic, Tetrasodium EDTA, Limonene, CI 14700, CI 17200.

1. Shkumojeni çdo ditë në banjë ose dush duke përdorur lëvizje rrethore në lëkurë.
2. Shpëlajeni mirë pas përdorimit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim