Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Jamaican Black Castor Oil

Kujdesuni për kaçurrelat tuaja me gamën tonë të kujdesit për flokët me vaj kastori të zi, xhamajkan. Nga Conditioner-i ynë pastrues, i cili heq akumulimin e produkteve dhe ndihmon në zbërthimin e “lëmsheve”, te maska jonë me hidratim intensiv, e cila depërton thellësisht në kaçurrelat e thata. Gama është testuar në një larmi kaçurrelash dhe është pasuruar me gjalpë Shea dhe proteina vegane keratine. Kacurrellat do të ndihen më të forta dhe të hidratuara.

S'ka ende vlerësim

1,790L

Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit

S'ka ende vlerësim

2,490L

Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit
- 25% ULJE

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,790L.Çmimi i tanishëm është: 1,340L.

Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit
- 25% ULJE

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,190L.Çmimi i tanishëm është: 1,650L.

Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit