Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Balsam Aktivizues Kaçurrelash me Vaj Kastori Xhamajkian

PËR KAÇURRELA

Balsam Aktivizues Kaçurrelash me Vaj Kastori Xhamajkian

S'ka ende vlerësim

1,790L

Shfaqni kaçurrelat dhe mbështjelljet tuaja natyrale me Aktivizuesin tonë të kaçurrelave nga vaji i kastorit të zi xhamajkan.

Thuaju përshëndetje kaçurrelave dhe mbështjelljeve të definuara, të forta dhe të gjalla çdo ditë me Aktivizuesin tonë te kaçurrelave pa peshë dhe të lehtë për t’u përdorur. Ndihmon në zvogëlimin e kërcitjes ndërsa i jep formë flokëve tuaj me një mbajtje të lehtë dhe natyrale.

Zbutni kremin e mëndafshtë nëpër flokët tuaj të lagur ose të thatë për kaçurrela dhe mbështjellje të shëndetshme, të ushqyera dhe më të forta. Vaji i ricinit të zi xhamajkan i bashkohet me gjalpin tonë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit Shea për të mbajtur kaçurrelat dhe mbështjelljet tuaja të ndjehen të ushqyera dhe të hidratuara. Ne kemi përfshirë gjithashtu proteinën vegane të keratinës për të ndihmuar në forcimin dhe rivendosjen* e kaçurrelave dhe mbështjelljeve tuaja. Krijuar në bashkëpunim me bashkë-krijuesit tanë, një grup njerëzish me kaçurrela dhe mbështjellje të ndryshme, nga e gjithë bota, duke përfshirë Brazilin, Indonezinë, Afrikën e Jugut, MB dhe SHBA. Sepse ju nuk mund t’i kuptoni kaçurrelat dhe bobinat nëse nuk i keni ato!

Aktivizuesi ynë vjen në një tub të bërë me 30% plastikë të ricikluar. Ricikloni tubin dhe kapakun për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.** *Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e kondicionerit pastrues, maskës së flokëve, zbutësit të lëmuar dhe aktivizuesit të kaçurrelave. Riparon dukshëm flokët. **Aty ku lejojnë objektet lokale.

Pas përdorimit të parë:

  • 77% raportuan se ‘flyaways’ tyre dukeshin të reduktuara
  • 74% ranë dakord që flokët e tyre dukeshin të gjallë
  • 72% mendonin se flokët e tyre dukeshin më të lëmuar
  • 70% mendonin se flokët e tyre dukeshin më të shndritshëm

Prova e përdoruesit e 100 të anketuarve me valë, kaçurrela dhe mbështjellje 3A deri në 4C.

  • Aktivizues i kaçurrelave
  • Për të gjitha kaçurrelat dhe bobinat
  • Përcakton pa peshë kaçurrelat dhe mbështjelljet
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Glyceryl

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim