Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Kokosi për Shkëlqin të Flokëve Para-Shampo

Vaj Kokosi për Shkëlqin të Flokëve Para-Shampo

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,290L

Duke shfaqur një përzierje vaj organik të virgjër të kokosit nga Samoa dhe vajit të sojës nga Brazili, nga Komunitetit të Tregtisë së Drejtë. Pasuruar me vaj pracaxi brazilian, trajtimi ynë 100% vegan, me aromë të shijshme mund të përdoret përpara ritualit tuaj të kujdesit për flokët, të lihet gjatë natës ose të masazhohet në fundet e thata, duke i bërë flokët të duken më të fortë, më të butë dhe më të lëmuar. Cilado qoftë lloji i flokëve tuaj, ky trajtim fleksibël mund tju ndihmojë.

Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Parfum / Aroma, Tokoferol, Vaji i Farave Pentaclethra Macroloba, Vaji i Farave të lulediellit/ Helianthus Annuus, Ekstrakt Rozmarine/ Rosmarinus Officinalis (, Kumarin, Acid Citrik.

1. Masazhojeni në flokë të paktën pesë minuta para larjes.
2. Lëreni si një trajtim gjatë natës dhe lajeni në mëngjes.
3. Vendoseni në flokë të pastër për të ushqyer majat e thata.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim