The Body Shop Albania

Jogurte Trupi

Filloni orën. Në pak sekonda të mëndafshta, Jogurtët e Trupit do ta kenë bërë lëkurën tuaj të shëndetshme dhe të hidratuar. Ne e dimë që jeni të zënë. Ne e dimë që nuk keni kohë të merreni me një krem hidratues ngjitës. Dhe ne e dimë që ju intereson ajo që vendosni në lëkurën tuaj. Kjo është arsyeja pse ne krijuam këtë gamë të Jogurtëve Veganë të Trupit, përthithen shpejt, janë të dashur për lëkurën, për të gjitha llojet e lëkurës. Përhapini ata mbi lëkurë të lagur dhe shijoni hidratim për 48 orë. Zgjidhni nga jogurtët tanë të trupit të frymëzuar nga natyra, nga Qumështi i Bajameve, Mangoja dhe Luleshtrydhet te Trëndafili Britanik, Moringa dhe Grejpfruti Pink. Ata vijnë erë aq mirë sa ndjehen.

Showing all 9 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.