Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Trëndafil Britanik

Yogurt Trupi me Trëndafil Britanik

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,320L.

Përthithet menjëherë (edhe në lëkurë të lagur!), kështu që ju mund të hidheni direkt nga dushi, të hidratoni trupin tuaj dhe të vazhdoni me ditën tuaj.

Formula juaj e preferuar në një paketë të re, është e çertifikuar nga The Vegan Society dhe e bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale duke përfshirë Gjalpin Shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe Qumështin e Bajameve të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit. Hidhni një copë nga ky krem ​​xhel i lehtë dhe jo i yndyrshëm mbi lëkurën tuaj për ta lënë atë të ndjehet menjëherë më e butë, më e lëmuar dhe e hidratuar me qëndrim 48 orë.

Gjithashtu ju lë me një aromë si trëndafila që lulëzojnë gjatë verës (edhe kur është dimër dhe ju keni harruar se si ndjen rrezet e diellit) dhe i jep trupit tuaj të bukur një shkëlqim të shëndetshëm.

Ne pothuajse harruam. Jogurtët tanë të trupit janë të riciklueshëm* dhe tani vijnë në vaskë plastike 100% të ricikluar**, të cilat përfshijnë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni trupin tuaj.

Pra, çfarë po prisni? Hidhuni në dush. Dilni jashtë dhe aplikoni jogurtin tonë të butë në trupin tuaj. Hidhuni në xhinse. Shkëlqeni dhe vazhdoni me ditën tuaj të ngarkuar.

*Aty ku lejojnë objektet lokale. **Pa përfshirë kapakun.

  • Hidratues për trupin
  • E përkryer për lëkurën normale në të thatë
  • Hidratim 48 orë
  • Erë si një buqetë me trëndafila
  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Methylheptyl Isostearate, Polyglyceryl-3 Distearate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Carbomer, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Glyceryl Stearate Citrate, Benzyl Salicylate, Sodium Hyaluronate, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Rose Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, CI 17200/Red 33.

  1. Hyni dhe dilni nga dushi si rrufe.
  2. Hiqni një copë nga jogurti i trupit tonë dhe masazhoni lëkurën e lagur ose të tharë me peshqir.
  3. Tani vishni disa rroba! Ju nuk keni nevojë të prisni që hidratuesi ynë të zhytet në lëkurë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim