Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Larës për Flokët & Trupin Kistna

Xhel Larës për Flokët & Trupin Kistna

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,190L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Ky larës trupi nga koka te këmbët për meshkuj ka një aromë të freskët jeshile. Lë lëkurën dhe flokët të pastër dhe të freskët.

  • Për trupin dhe flokët
  • Pastron dhe freskon
  • Zbut flokët
  • Aromë e gjelbër e freskët

Ujë (Solvent / Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Parfum / Aromë (Parfum), Ujë lulesh Kamomili/ Anthemis Nobilis, Klorid Natriumi (Modifikues i Viskozitetit) Fenoksietanol (Konservant), Pantenol (Agjent Zbutës i Flokëve / Agjent Zbutës i Lëkurës), Laurate Gliceril (Emulsifikues), Benzoat Natriumi (Konservant), Kuaternium-80 (Agjent Zbutës i Flokëve), Glukol Propilen (Humektant), Acid Citrik (Rregullues i pH), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Agjent Zbutës i Flokëve), Linalool (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Benzil Salicilat (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Vaj Lulesh Kamomili/ Anthemis Nobilis (Aromë / Vaj Esencial) , Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Sorbat Kaliumi (Konservant).

Shkumojeni në dush ose banjë dhe masazhojeni në lëkurë dhe flokë. Shpëlajeni mirë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim