Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi Black Musk

Aromë orientale

Xhel Dushi Black Musk

S'ka ende vlerësim

950L

Ky larës trupi do të pastrojë dhe aromatizojë lëkurën tuaj me një përzierje të myshkut tonë më të thellë, më të errët dhe më sensual. Notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit janë në kontrast me myshkun e zi e të ashpër. Shtresojeni me produkte të tjera Black Musk për të ndërtuar aromën.

  • Larës trupi
  • Myshk pa dëmtuar kafshët
  • Një përzierje delikate, e thellë e myshkut dhe erëzave
  • A jeni gati të bini në tundim dhe të dashuroheni

Ujë (Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Parfum /Aromë (Përbërës aromatizues), Klorur Natriumi (Agjent Kontrollues i Viskozitetit), Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40 ), Poligliceril-2 Kaprat (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mel / Mjaltë (Humektant), Benzoat Natriumi (Konservant), Acid Citrik (Rregullues i pH), Benzil Salicilat (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues ), Hydroxycitronellal (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Limonene (Përbërës aromatizues), Alpha-Isomethyl Jonon (Përbërës aromatizues), Kumarin (Përbërës aromatizues), Acid fosforik (rregullues i pH).

Shkumojeni në dush ose banjë. Shpëlajeni mirë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim